Jak przytyć?

Nadwaga jest rzeczywiście niezdrowa i nieestetyczna, ale zbytnia szczupłość też przysparza trosk wielu osobom. Aby przytyć, należy przestrzegać następujących zasad:

© Posiłki spożywać o stałej porze i w liczbie 5-6 dziennie. © Należy jeść spokojnie, dokładnie rozgryzać pokarm i rozdrabniać napojem.

© Bardzo korzystny jest poobiedni odpoczynek, kilkuna- stominutowe odprężające leżakowanie. o Po południu lub wieczorem wskazany jest dłuższy spacer, który nie tylko odświeża organizm, ale zaostrza apetyt.

© Na kolację można jeść dużo potraw mącznych, ziemniaków, sosów, makaronów itp. © Ważne jest, aby spać co najmniej osiem godzin.

© Dobre rezultaty przynoszą proste ćwiczenia fizyczne, o Po zasadniczych posiłkach zalecane jest spożywanie tuczą-cych deserów, np. ciast, tortu, budyniu z sokiem, słodyczy itp.

© Ważny jest spokój wewnętrzny i pogoda ducha. Należy częściej się uśmiechać, mniej przejmować problemami, rzucić palenie, kawę i mocną herbatę.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>