Janowiec ciernisty poprawia samopoczucie

Lek dla tych, którzy stracili nadzieję na wyleczenie się z ciężkiej choroby, wybrnięcie z trudnej sytuacji, nie widzących sensu życia itp.

– 15. Kapryfolium. Lek dla rozpamiętujących przeszłość, żyjących tylko wspo-mnieniami, zbyt długo opłakujących tych, co od nich odeszli, żałujących zmarnowanych szans, młodości itp.

Lek dla osób, które znajdują się w niezwykle trudnej sytuacji, będących na granicy wytrzymałości fizycznej lub psychicznej, nie przejawiających zainteresowania ani przeszłością, ani przyszłością.

– 17. Kasztanowiec czerwony. Lek dla nadopiekuńczych, nadgorliwych, przesadnie dbających o bezpieczeństwo, nie mających zaufania do tego, co robią.

Lek dla zadręczających się kłopotami, nie potrafiących wyrwać się ze stałego kręgu trudności, przemęczonych, w stanach depresji, cierpiących na bezsenność.

– 19. Modrzew. Lek dla osób zakompleksionych, fatalistów, niedowartościo-wanych, cierpiących na brak pewności siebie.

Lek dla osób cierpiących na nadmierną aktywność umysłową, pragnących niezależności, odczuwających nerwobóle, niestrawność na tle nerwowym, mających skłonność do kłótni, sprzeczek itp.

– 21. Okrężnica bagienna. Lek dla osób mających trudności w kontaktach z innymi ludźmi, wyniosłych, nieprzeciętnie inteligentnych, ale mało ko-munikatywnych, unikających kłopotliwych sytuacji.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>