Leczenie metodą psychotroniczną

Trudno uwierzyć, jak potężne siły drzemią w każdym z nas. To siły psychiczne, które wykorzystujemy zaledwie w kilku procentach. Gdyby wykorzystywać je w większym stopniu, wówczas nie tak mało chorób czy schorzeń przestałoby nas nękać, a wielu lekarzy nie miałoby zajęcia. Siła myśli fascynowała zawsze, na jej temat intuicyjnie wypowiadało się dawniej wielu sławnych ludzi. Dzisiaj uczeni mogą o niej mówić bardziej precyzyjnie, co wiąże się z coraz dokładniejszymi badaniami mózgu.

Jedną z metod wykorzystania potencjału umysłowego człowieka jest psychotronika (gr. psyche – życie, gr. psychikós – dotyczący duszy). Nie daje się ona w pełni wyjaśnić za pomocą uprawianych dotychczas metod badawczych, ale jej praktyczne zastosowanie przynosi bardzo interesujące efekty. Dowiodła tego m.in. Amerykanka Evelyn M. Monahan.

E. Monahan wskutek wypadku w wieku 22 lat straciła wzrok, zaś w następnych latach zachorowała na padaczkę, ponadto została dotknięta częściowym paraliżem. W wieku 31 lat rozpoczęła próby leczenia, które obecnie nosi nazwę metody psychotronicznej. Efekty okazały się zdumiewające: po kilkunastu dniach odzyskała wzrok, ustąpiła padaczka i paraliż. Zachęcona takim rezultatem, pragnęła rozpowszechniać opracowaną przez siebie metodę. W pełni jej się to udało. Wykładała na uniwersytecie, występowała z odczytami i pokazami w mass mediach oraz publikowała na ten temat książki.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>