Leczenie miedzianymi przedmiotami

Akupunktura polega na nakłuwaniu odpowiednich miejsc igłami, co odblokowuje kanały energetyczne w ciele człowieka i prowadzi do wyzdrowienia. Okazuje się, że nakłucia można zastąpić nałożeniem lub przyklejeniem do określonej części ciała metalowych płytek. Zaletą tej metody jest łatwość i bezbolesność jej stosowania. Wystarczą płytki miedziane lub miedziane monety, plaster i bandaż. Dla wzmocnienia efektu leczniczego miedziane przedmioty należy przed zabiegiem opalić nad ogniem, następnie przetrzeć papierem ściernym. Płytki nakłada się na bolące miejsce i jego najbliższą okolicę. Przytwierdzona płytka może pozostawać na ciele pacjenta od kilku do 48 godzin. Przy dłuższym przyleganiu do ciała, co kilka godzin należy ją zdjąć, a skórę przemyć ciepłą wodą z mydłem. W przypadku podrażnienia skóry można ją posmarować łagodnym kremem. Kuracja, w zależności od schorzenia, trwa od kilku do 20 dni. Maksimum co dwa dni należy płytkę zmienić.

Efekt terapii można zauważyć przy zdejmowaniu płytek. Jeśli w miejscach chorych kolor skóry nie zmienia się, leczenie jest mało skuteczne, gdy natomiast metal dobrze przylega i pozostawia na skórze plamy, efekty są pozytywne.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>