Technika leczenia alkoholizmu

E. Monahan wspomina: „Walter był od 10 lat alkoholikiem. Przestał być dobrym, troskliwym mężem i ojcem, zaczął chorować psychicznie. Żona i dzieci opuściły go. O pomoc poprosiła mnie jego żona. Uzgodniłyśmy, że i ona, i dzieci zaczną niezwłocznie stosować technikę psychotroniczną. Przy końcu siódmego tygodnia Walter zadzwonił do żony i oznajmił, że postanowił całkowicie zerwać z piciem. – »Nie mogę zrozumieć, dlaczego straciłem całkowicie pociąg do alkoholu. Naprawdę nie mogę już pić«. Gdy przez następne dwa miesiące rzeczywiście nie pił i zaczął pracować, wróciła do niego żona i dzieci”.

Tak jak i w poprzednich wypadkach, autorka zaleca, aby do metody podstawowej w punkcie 4. dodać kwestię:

„Jestem wypełniony cudowną mocą nadświadomości. Roz-kazuję, aby energia ta została użyta do wyleczenia mnie z al-koholizmu. Niech od tej chwili nie pragnę więcej alkoholu, niech czuję się wolny od tego nałogu. Cieszę się harmonią i doskonałym zdrowiem”.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>